Nasz zespół

StartNasz zespół
Rozwiń
P.Sudara_-_Widłak_Piotr_-_001a_1.jpg

prof. dr hab. n. med. Piotr Widłak
Dyrektor
Centrum Wsparcia Badań Klinicznych
tel. 58 349 27 67
piotr.widlak@gumed.edu.pl



fot. Paweł Sudara/GUMed

Dział Niekomercyjnych Badań Klinicznych

P.Sudara_-_Schmidt_Ewa_-5-1.jpg

mgr Ewa Schmidt
Kierownik Działu
Niekomercyjnych Badań Klinicznych
tel. 58 349 10 56
ewa.schmidt@gumed.edu.pl


fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Bednarek_Marta_-_002a_1.jpg

dr n. med. Marta Bednarek
tel. 58 349 18 85
marta.bednarek@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
Joanna_Gaffke_pryw.jpg

mgr Joanna Gaffke
tel. 58 349 18 85
joanna.gaffke@gumed.edu.pl




fot. ze zbiorów prywatnych
P.Sudara_-_Knutowski_Tomasz_-_001a_1.jpg

mgr Tomasz Knutowski
tel. 58 349 18 85
tomasz.knutowski@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Krysiak_Katarzyna_-_001a.jpg

mgr inż. Katarzyna Krysiak
tel. 58 349 18 85
katarzyna.krysiak@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_inż._Hanna_Małyszczyk.jpg

mgr inż. Hanna Małyszczyk
tel. 58 349 18 85
hanna.malyszczyk@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_Monika_Puchowska.jpg

mgr Monika Puchowska
tel. 58 349 18 85
monika.puchowska@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed


Dział Akademickie CRO

dr_n._med.__lic._fil._Damian_Świeczkowski__MBA.jpg

dr n. med., mgr farm. Damian Świeczkowski, MBA
Kierownik Działu Akademickie CRO
tel. 58 349 27 74
damian.swieczkowski@gumed.edu.pl



fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_Jaskólska.png

mgr farm. Magdalena Jaskólska
tel. 58 349 18 85
magdalena.jaskolska@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Koelmer_Anna_-_002a.jpg

mgr Anna Koelmer
tel. 58 349 27 56
anna.koelmer@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_Patrycja_Kondej-Welzman.jpg

mgr Patrycja Kondej-Welzman
tel. 58 349 27 56
p.kondej@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_inż._Anna_Pirska-Żochowska.jpg

mgr inż. Anna Pirska-Żochowska
tel. 58 349 27 56
anna.pirska-zochowska@gumed.edu.pl



fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Porzezińska_Joanna_a.jpg

mgr Joanna Porzezińska
tel. 58 349 27 56
joanna.porzezinska@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Szlapka_Aleksandra_-_002a_1.jpg

mgr Aleksandra Szłapka
tel. 58 349 27 56
aleksandra.szlapka@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
mgr_inż._Adam_Wyszomirski.jpg

mgr inż. Adam Wyszomirski
tel. 58 349 27 56
adam.wyszomirski@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed
P.Sudara_-_Zając_Kamila_a.jpg

mgr farm. Kamila Zając
tel. 58 349 27 56
kamilazajac@gumed.edu.pl




fot. Paweł Sudara/GUMed